EMU OIL YAĞI VE FAYDALARI
emu pure EMU OIL'in Kullanım Alanları
•Cilt Nemlendiricisi:Streoidsiz, hormonsuz ,cildin en derin katmanlarına kadar nüfuz eder. Gözenekleri tıkamaz
•Egzama&Psoriasis:İltihap ve tahrişleri azaltır.Aynı zamanda yoğun nem sağlar.
•Güneş Yanıkları&Yanıklar:Daha az ağrıyla ve iz bırakmadan daha çabuk iyileşmeyi sağlar.
•Yaralar:Emu yağı ,ameliyat sonrası izlerin yok olmasında yardımcı olur ve yara izlerini yatıştırarak iyileşmeyi kolaylaştırır.
•Eklemler/Kaslar/Romatizma:Ağrı ve iltihabı azaltıcı etkisi vardır.
•Çatlaklar:Yeni oluşmuş çatlakları yok eder ve oluşacak olanları önler.
•Morarma ve Kas ağrıları:Ağrıları dindirmede ciddi oranda etkisi vardır ve morarmaların çabuk iyileşmesini sağlar.
•Masaj:Deri altı iltihapları kurutur ve kas ağrılarını tamamen dindirir.
•Böcek Isırmaları ve Sokmaları:Kaşıntı Ağrı ve iltihabı yok eder.
•Saçlar:Şampuanınıza 1 damla ekleyin ve yıkayın.Böylece saç derisi nemlenir ve saçlar daha parlak bir görünüme sahip olur.
•Tırnaklar:Güçsüz ve nemsiz tırnakları onarır ve katikülleri güçlendirir.
•Dudaklar:Kurumuş ve çatlamış dudakları canlandırır ve uçukları tedavi eder.
•Bebek Pişikleri:Bebeklerdeki kaşıntı ve rahatsızlığı gidermeye yardımcı olur
•Pets:En sadık dostlarınızın tüy ve derisini ,doğal olarak nemlendirir.

EMU OIL MUCİZESİ İLE TANIŞIN

2.BÖLÜM
EMU OIL'A "DİYET ÜRÜNÜ"OLARAK BAKIŞ
Belgelenmiş üniversite araştırmaları gösteriyor ki ,EMU OIL 'in içerdiği yağlı asitlerin %70 i doymamış yağ asitleridir.Bu polyunsaturated ve monounsaturated yağların (doymamış yağların) kan kolestrolünü düşürdüğü bilinmektedir. Ayrıca EMU OIL 'in hayati öneme sahip olan Omega 3 ve Omega 6 yağ asitlerini içerdiği belgelenmiştir. İnsan vücudunun bu asitlere değişik fonksiyonlar için ihtiyacı olmasına rağmen vücut,Omega 3 ve Omega 6 yı üretmemektedir ve bu yağ asitlerini dış besinlerden sağlamaktadır.EMU OIL ,bu hayati öneme sahip olan yağ asitlerini içermekte ve vücuda sağlamaktadır.

YÜZEY BESİN OLARAK EMU OIL

EMU OIL , cilde haricen uygulanabilmektedir.İster tek başına ister herhangi bir ürünle birlikte ve çok değişik kullanım amacıyla.

Dünyanın en hızlı şekilde cildin en derinlerine kadar nüfuz eden doğal maddesi EMU OIL 'dir.Eşi olmayan EMU OIL'in içeriği,inanılmaz bir şekilde değişik ürünlerin yararlarını (örneğin çilt bakım ürünleri,nemlendiriciler ,yüz ve vücut kremleri)gözle görülebilecek şekilde tek başına kendinde barındırmaktadır.Cilt tabakasının altına ulaşması çok önemli olan ürünlerin (romatizma kremleri,ağrı kesici kremler ..vs)ve cilt koruma ürünlerinin (dudak kremi,Güneş kremleri)görevlerini tek başına üstlenmektedir.

DOKTORLAR NE DİYOR ?

Tıp uzmanları ,EMU OIL'in ne kadar harika ve iyileştirici özelliklere sahip olduğunu kayıt altına alıp kendi tekniklerine adapte ediyorlar.Bu bölümde,Tıp uzmanlarının kullandığı,araştırma yaptığı ve önerdiği EMU OIL'in bazu özelliklerini inceleyeceğiz.

EMU OIL - NATUREL YAKLAŞIM

Sağlıklı bir bedene sahip olabilmek için yaptığımız fiziksel hareketler (örneğin haftada birkaç kez koşmak veya halter çalışmak)beraberinde başka problemler yaratmaktadır. Dr Howard Hagglund diyor ki :"Seneler önce bir kaza sonucu aldığı darbe nedeniyle antrenörümün dirseklerinde romatizma oluştu .Ogünden sonra EMU OIL kullandı ve çok sevdi.O gün bu gündür halter salonunda herkes EMU OIL iistiyor."

"EMU OIL eklemlerde aşırı sıcaklık yapmıyor ,ılık tuuyor ve o kötü kokulu atletik romatizma kremlerin aksine tamamen kokusuz."Hugglund EMU OIL'i kendisi olimpiyat haltercilerine kullandırtmıştı ve dizleri rahatsız çocuklarada önermişti.Ve ekliyor "İşimde hastalarıma yönelik kullanıyorum ,hastalarımın tümü EMU OIL kullanıyor ve sonuçlar inanılmaz.

EMU OIL'İN AĞRI KONTROL TEKNİKLERİ İÇİN KULLANIMI

Ağrı kontrol yöntemleriyle özel olarak ilgilenen İngiltere Duncan'daki Kolmbiya Ünivesitesinden Dr.William Code ,EMU OIL ile ilk kjez tanışıp iyileştirici yönlerini keşvettiğindeçok şaşırmıştı:"EMU OIL ile üç yıldır çalışıyorum ve cilde bu kadar mükemmel şekilde nüfuz etmesine hayran kalıyorum . Cildi aşırı yağlandırmadan en derin katmanlarına kadar ulaşıyor "diyor ve ekliyor."Bu noktada düşündüğüm bazı sorular var ,neden insan cildi ve aynı zamanda da birçok hayvanın cildi EMU OIL'i bu kadar çabuk emiyor ? Özellikle atlar ,onların cildide insanlarınki kadar ince ."Dr Code'un keşvettiği şey , bazı yüzeysel lokal anesteziklerle karıştırıldığı zaman ,anestezik faaliyetin hızı artıyor daha iyi etki veriyor."Sağladığı şey ,cildin bir kısmını uyuşturmak suretiyle çok miktarda uygulanan uyuşturucu anesteziği vücuda enjekte etmekten uzaklaşmak.
Kullanım Şekli
Masaj Yaparak Harici Uygulanır.
 
SAYFA  1 2 34  5  6  7
SATIŞ TEL: 02122264884 - - 05377865582
  • Kas Geliştirme - Vücut Geliştirme Hareketleri


  • KAMPANYALAR
     
    eurostargym.com adsense gizlilik politikasi