Başlıksız Belge
  Site İçi Ürün Arama Google  rss    Vücut geliştirme,bodybuilding   fVücut geliştirme forum   vücut geliştirme fitness blog   vücut geliştirme ve tüm sporlarla ilgili veideolar   vücut geliştirme canlı tv  

Ürünleri danışın
0537 786 55 82
0212 227 58 24


EUROSTAR GYM

KAMPANYALAR

CANLI TV-RADYO


EN ÇOK SATANLAR

EN KALİTELİ MÜREKKEP HANGİSİ???

XAAR VE SPECTRA KAFA TEMİZLENİR

Satmış olduğumuz mürekkepler ink jet printerler ve iç mekan makineleri için üretilmiştir.
Mürekkep üretimin ilk aşamasından son aşamasına kadar çeşitli aşamalarda çok yönlü testlere tabii tutulmaktadır.

Hp uyumlu mrekkep

 Yumurta mürekkebi,epson printer mürekkebi,slvent mürekkep
Yarı solbent mürekkep,görünmez mürekkep.ışıldayan mürekkep bulunur..İmalat ve toptan satış !Solvent Bazlı Dış Mekan Mürekkep Üretimi Satışımız Başlamıştır.Bayilikler Verilecektir.
Xaar ve Spectra kafa Garantili Temizlenir.xaar500 solvent bazlı mürekkep

 

 (Her Marka ve model)güvenle kullanabilirsiniz.Kaliteden asla ödün verilmemiştir. Kartuş dolumu yapanlar iyi bilirler,kartuşlar 1-2 kere dolum yaptıktan sonra muhtemelen bozulur ve çöpe atılır.

Şimdi sıkı durun kaç dolum yapmak isterdiniz 3 mü dörtmü 10 mu ! Hayır satmış olduğumuz mürekkeplerle 80-100 dolum yapabilirsiniz ..
Bu ne demektir-Şu demektir 80 kartuş için ortalama 30 ytl den 2400 ytl demektir.Oysa 2 litre mürekkep ile bu kadar dolum yapabilirsiniz ve daha kaliteli mürekkeple.Satmış olduğumuz mürekkepler ( NOOZLE ) Kuruma Yapmaz ve Tıkama yapmaz.Mürekkeplerimiz ortamın nemini emer ve kafada kuruma yapmaz.6 ay printerinizi kullansanız bile bu farketmez.Bu süre sonunda ilk günkü gibi baskı alabilirsiniz.

.Daha kaliteli,daha uzun,daha güvenli ve en ucuz baskı için bizi arayınız. 02122242702- FAX-02122242702 E-mail- eurostar@eurostargym.com

Xaar ve Spectra kafalar garantili temizlenir.Uzun süredir bekleyen kurumuş ve tortu ile tıkanmış kafalar tamamen temizlenir.
Kafa temizleme için 02122242702- nolu telefonlardan bilgi alabilirsiniz..
DIŞ MEKAN MÜREKKEBİ

Solvent Bazlı Xaar ve Spectra Makineler İçin Renkli ve Siyah Mürekkep Vardır.

 


 
eurostargym.com adsense gizlilik politikasi