BCAA MATRIX Tropikal 630 Gram

BCAA MATRIX Tropikal 630 Gram

BCAA Matrix Besin Değerleri ( BCAA Matrix Kaç Kalori ) , BCAA Matrix İçeriğindeki vitamin, mineral, protein, karbonhidrat, yağ ve diğer faydalı besin maddelerinin  detayları , BCAA Matrix faydaları veya zararları nelerdir bu makalede, BCAA Matrix sağlık açısından önemi.

  • 17.000 mg AMİNO ASİT
  • 5.537 mg BCAA
  • 5.000 mg L-GLUTAMİN
  • 5.000 mg TAURİN

HedefKas yapılanmasıKas onarımıForm-DiyetEnerjiKullanım ZamanıAntrenman ÖncesiAntranman sonrasıFiyat PerformansServis Sayısı: 30Servis Maliyeti: 5,30 TLGram


GDO, Aspartam,Koruyucu Madde, Et ürünü, Domuz katkısı içermez

Gluten Kullanım Talimatı

Antrenmandan 30 dk.önce bir porsiyon [bir ölçek (30 cc = 21g)] ve antremandan hemen sonra bir porsiyon [bir ölçek (30 cc = 21g)] 300 ml su ile karıştırarak günde 2 defa kullanınız.

Açıklama

BCAA MATRIX NEDİR?

Fermente edilmiş 4:1:1 oranında 3333 mg L-Leucine, 833 mg L-Valine ve 833 mg L-Isoleucine içerir. Dallı zincirli amino asitler (BCAA) olarak isimlendirilen bu amino asitler, iskelet kaslarında en yoğun bulunan amino asitlerdir. Örneğin, tipik bir protein öğününden sonra kaslar tarafından emilen amino asitlerin %90'ını BCAA'lar oluşturur. Serbest formda olan BCAA’lar, kana hızla karışır ve her porsiyonda günlük ihtiyacınız olan BCAA’yı sağlar.BCAA MATRİX aynı zamanda fermente edilmiş %100 L- Glutamin içerir.

Kaslarda amino asit havuzunun %60'ını ve vücutta toplam amino asit döngüsünün %20'sini Glutamin oluşturur. Diğer amino asitlerin aksine sadece Glutamin'in 2 nitrojen atomu vardır ve nitrojen mekiği olarak bilinir. Vücudun en çok hangi bölgesinde gereksinim varsa o bölgeye nitrojen taşır. Glutamin tüm amino asitler içinde en çok fonksiyona sahip olan temel bir amino asittir ve sporcular tarafından temel bir gıda takviyesi olarak kullanılır. Antrenmanlar sırasında en çok tüketilen amino asit Glutamin'dir. Glutamin hem anabolik hem de anti katabolik bir amino asittir.

Taurin; methionin ve sistinden türetilen sülfür türevi yarı esansiyel bir amino asittir. Vücutta doğal olarak bulunur. Özellikle enerji içeceklerinde kullanılır.

Düşük ısıda mikro filtre edilmiş peptid formda olan yüksek standartlı whey protein hidrolizatı, kana hızla karışan protein sağlar. Ayrıca amino asit türevi olan Arjinin Alfa Ketoglutarat de bulunur.

Hardline BCAA Matrix, tüm sporculara hitap eden özel olarak formüle edilmiş bir üründür. İlave şeker, karbonhidrat veya yağ içermez. Aspartam içermez.

Yoğun antreman dönemlerinde protein dengesini korumaya yardımcı olur. Hardline BCAA, B6 vitamini ile zenginleştirilerek etkisi arttırılmıştır.

  • BCAA Matrix karışımı/BCAA Matrix blend20 g
  • BCAA 4:1:1/ BCAA 4:1:15.000 mg
  • L-Glutamin/ L-Glutamine5.000 mg
  • Taurin/Taurine5.000 mg
  • Whey hidrolizat/Whey hydrolysate3.000 mg
  • L-Arjinin Alfa Ketoglutarate/L-Arginine Alpha Ketoglutarate2.000 mg

Malzemeler

Talimatlar

BCAA MATRIX Tropikal 630 Gram
Başa dön tuşu
Arka Kol Hareketleri Bacak Hareketleri Bel Hareketleri Göğüs Hareketleri Karın Hareketletri Omuz Hareketleri Pazı Hareketleri Sırt Hareketleri Vücut Geliştirme Programı
Incline Bench Two Dumbbell Row

BCAA MATRIX Tropikal 630 Gram BCAA Matrix Besin Değerleri ( BCAA...

Standing Dumbbell Biceps Curl Nasıl Yapılır?

BCAA MATRIX Tropikal 630 Gram BCAA Matrix Besin Değerleri ( BCAA...

5 Günlük Definition Programı İleri Seviye 

BCAA MATRIX Tropikal 630 Gram BCAA Matrix Besin Değerleri ( BCAA...

bacak ve basen hareketleri Esneme Hareketleri Göğüs Egzersizleri Kardiyo Hareketleri
Lying V-Crunch Nasıl Yapılır? – Nereyi Çalıştırır?
Standing Single Leg Curl Machine Nasıl Yapılır?
Evde En Etkili Bacak Egzersizi Nasıl Yaparım?
Bilek Güreşi Videoları Bodybuilding videoları Film Fitness Müzikleri Fitness Videoları Motivasyon Müzikleri Müzik Videoları Plates Videoları
Incline Bench Two Dumbbell Row
Standing Dumbbell Biceps Curl Nasıl Yapılır?
PEC DECK FLYING – BUTTERFLY MACHINE