Asetaminofen (Parasetamol) 200 mg
AFEBRYL Efervesan Tablet
AFEBRYL Efervesan Tablet Galepharma Etken Madde(ler): Asetilsalisilik asit 300 mg, Asetaminofen (Parasetamol) 200 mg, Vitamin C (Askorbik asit) 300 mg Piyasa…
Devamını Oku »-
İlaç Rehberi
COLDSAL Tablet Adeka
COLDSAL Tablet Adeka Etken Madde(ler): Asetilsalisilik asit 250 mg, Asetaminofen (Parasetamol) 200 mg, Kafein 50 mg Piyasa Şekilleri: 20 tablet, 10…
Devamını Oku »