Asetaminofen (Parasetamol) 300 mg
A-FERİN Kapsül Hüsnü Arsan
A-FERİN Kapsül Hüsnü Arsan Etken Madde(ler): Asetaminofen (Parasetamol) 300 mg, Klorfeniramin maleat 2 mg, Kodein fosfat 10 mg Piyasa Şekilleri: 30…
Devamını Oku »ALJİL Tablet Yeni
ALJİL Tablet Yeni Etken Madde(ler): Asetaminofen (Parasetamol) 300 mg, Propifenazon 150 mg, Kafein 50 mg Piyasa Şekilleri: 20 tabletlik ambalajlarda. ALJİL…
Devamını Oku »APEX Kapsül BioKem
APEX Kapsül BioKem Önemli: Bu ürün KONTROLE TABİ olup normal reçete ile verilerek reçete kayıt defterine kaydedilmesi gereken ürünlerdendir. Etken Madde(ler):…
Devamını Oku »-
İlaç Rehberi
DOLADAMON P Draje
DOLADAMON P Draje İ.E. Ulagay Önemli: Bu ürün KONTROLE TABİ olup normal reçete ile verilerek reçete kayıt defterine kaydedilmesi gereken ürünlerdendir.…
Devamını Oku »